advocate@kievadvocate.com.ua
kievadvocate.ua@gmail.com

Ukraine, 04050, Kyiv
Nikolaya Pimonenko 13

FORUM Business city
Housing 8

 

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

 

..........................................
   

 
   

  
   
..........................................
   
   

 

 

OUR CLIENTS

"Трускавецькурорт"

FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

  
ЗАТ "Трускавецькурорт" один з найбільших санаторно-курортних комплексів України, до складу якого входять 7 санаторіїв-"тисячників", 5 медичних установ, комплекс комфортабельних вілл, 19 свердловин та бюветів з унікальною мінеральною водою. У 2003-2005 роках Генеральною Асамблеєю Всесвітньої Асоціації водолікування та кліматолікування ЗАТ "Трускавецькурорт" було визнано кращим санаторно-курортним підприємством України. Входить у перелік найбільших платників податків України.
 

"Міжнародні авіалінії України" (МАУ)

FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

  
Провідна українська авіакомпанія, основною діяльністю якої є пасажирські та вантажні авіаперевезення. МАУ входить до трійки кращих авіакомпаній згідно дослідження, проведеного дослідницькою групою "ІнвестГазети" у 2013 році. МАУ також неодноразово була нагороджена в номінаціях "Краща українська авіакомпанія", "Кращий український авіаперевізник". Компанія входить в число найбільших платників податків України згідно даних Міністерства доходів і зборів.
 

DeLonghi Україна

FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

  
De'Longhi – італійська група компаній, один з найбільших світових виробників побутової техніки. Компанія є визнаним лідером на світовому ринку окремих категорій техніки для дому та кухні. "Делонгі Україна" входить до числа найбільших платників податків України згідно даних Міністерства доходів і зборів.
 

"Фуршет"

FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

  
Мережа "Фуршет" входить до числа найкрупніших в Україні підприємств роздрібної торгівлі. На сьогоднішній день мережа нараховує 116 магазинів – 106 магазинів у всіх регіонах України, в тому числі 7 супермаркетів-ресторанів "Гурман-Фуршет" і мінігіпермаркет "Народний", а також 10 магазинів у Республіці Молдова. Це перша національна мережа супермаркетів, яка впровадила кращі світові стандарти обслуговування.
 

WOG

FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

  
WOG – перша національна мережа автозаправних комплексів. Удостоєна звання "Мережа автозаправних станцій року" згідно дослідження "Вибір року" (2011, 2010 рр.).
 

Galicia Distillery

FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

  
Galicia Distillery виробляє такі марочні коньяки, як Renuage, "Грінвіч", "Бучач". На заводах компанії дбайливо збережено все найкраще з давніх часів: багатовікові традиції виробництва, успадкований від давніх коньячних майстрів досвід перегонки вин, рідкісні секрети технологічних процесів дистиляції. Компанія входить в ТОП-15 компаній лікеро-горілчаної галузі згідно з дослідженням "ІнвестГазети" "ТОП-100 Кращих компаній України" (2012 р.).
 

"Комплекс Либідський" (автомобільний комплекс "Мотор Сіті")

FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

  
Найбільший автоцентр в центральній частині Києва. На території Мотор Сіті надаються послуги з продажу понад 15 автомобільних брендів. Розміщені концептуальні дилерські автосалони і компанії, що надають різні послуги для автомобілістів.
 

"Київпідземшляхбуд"

FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

  
Концерн "Київпідземшляхбуд" – одна з потужних будівельних компаній України. З 2000 року компанією побудовано більше 70 об'єктів і 15 об'єктів споруджуються в даний час. В арсеналі Концерну – новітні технології, сучасне високотехнологічне обладнання, потужна виробнича база, кваліфіковані фахівці.
 

Pees Boy Club

FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

  
Pees Boy Club включає в себе мережу ресторанів і пабів, конференц-хол, п'ятизірковий готель. Першим закладом мережі стало бельгійське пивне кафе "Belle-Vue". Його унікальний формат, розкішна обстановка і широкий вибір кращого бельгійського пива стали своєрідними критеріями якості, в суворій відповідності з якими створювалися нові заклади мережі.
 
Страница << < 1 2 3 > >>