advocate@kievadvocate.com.ua
kievadvocate.ua@gmail.com

Ukraine, 04050, Kyiv
Nikolaya Pimonenko 13

FORUM Business city
Housing 8

 

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

 

..........................................
   

 
   

  
   
..........................................
   
   

 

 

АО "Столичний адвокат" входить до ТОП-30 Кращих юридичних компаній України в сфері нерухомості

FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

09.07.2013

Адвокатська фірма "Столичний адвокат" входить до ТОП-30 Кращих юридичних компаній України в сфері нерухомості згідно з результатами дослідження "Рейтинг юридичних компаній – 2013" проведеного всеукраїнським рейтинговим виданням "ГVардія".


Як зазначає видання "рейтинг націлений на отримання об'єктивної і незалежної оцінки вподобань юридичних компаній України вітчизняним бізнесом". До нього увійшли юридичні фірми, що отримали результативні оцінки компаній – користувачів юридичних послуг та експертів. У рамках анкетування компаній – користувачів юридичних послуг проводилося опитування, якими саме критеріями вони керуються при виборі юридичної фірми. До основних критеріїв корпоративний сектор відніс репутацію, рекомендації колег і партнерів по бізнесу, а також спеціалізацію, досвід й професіоналізм юрфірми.

В оцінці юридичних компаній, що надають послуги українському бізнесу, також приймала участь експертна рада рейтингу, до складу якої входять представники профільних ділових асоціацій, аудиторсько-консалтингових компаній та спеціалізованих ЗМІ.