advocate@kievadvocate.com.ua
kievadvocate.ua@gmail.com

Ukraine, 04050, Kyiv
Nikolaya Pimonenko 13

FORUM Business city
Housing 8

 

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

 

..........................................
   

 
   

  
   
..........................................
   
   

 

 

FAMOUST LAWYERS

Муравйов Микола Костянтинович

FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

адвокат Муравйов Микола Костянтинович  

(1870-1936)

Відомий адвокат. З 1896 року – присяжний повірений. У 1896-1917 роках виступав захисником у багатьох судових процесах на захист робітників і політичних партій. Допомагав Л.М. Толстому у створенні досить складного заповіту. Автор книги "Закони про політичні й громадські злочини" (Санкт-Петербург, 1910 р.), автор інших публікацій та книг. Після Лютневої революції 1917 року був призначений Тимчасовим урядом Головою "Надзвичайної слідчої комісії для розслідування протизаконних за посадою дій колишніх міністрів, керівників та інших вищих посадових осіб" з правами помічника Міністра юстиції. Після Жовтневої революції був юрисконсультом Московського народного банку, продовжував адвокатську практику. У 1918-1922 роках – Голова Комітету політичного Червоного Хреста. Після Жовтневої революції виступав захисником у багатьох політичних процесах. У 1922 році, будучи захисником у процесі ЦК правих есерів, на знак протесту проти дозволеного трибуналом втручання в процес демонстрантів, які вимагали смертної кари для обвинувачених, відмовився далі вести захист; був заарештований і висланий, у 1923 році повернувся до Москви.

 

Маклаков Василь Олексійович

FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

адвокат Маклаков Василь Олексійович

(1869-1957)

Видатний адвокат, публіцист і політичний діяч. Закінчив історико-філологічний та юридичний факультети Московського університету. Був помічником адвоката Ф.Н. Плевако. У 1896 році став присяжним повіреним. Брав участь у низці гучних процесів. У 1907 році був обраний до ІІ Державної Думи і потім обирався послідовно до ІІІ й IV Думи. У Думі він був одним із найбільш видатних ораторів, до промов якого незмінно дослуховувались союзники й супротивники. Промови Маклакова чудові не лише витонченістю та яскравістю форми, а й силою критичної думки, умінням, за допомогою тонкого аналізу, розкрити власне суть справи і виявити внутрішню неспроможність доказів і позицій свого супротивника.

 

Коні Анатолій Федорович

FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

юрист Коні Анатолій Федорович

(1844-1927)

Видатний юрист, судовий, прокурорський та державний діяч, публіцист. З 1871 року - прокурор Петербурзького окружного суду. Як прокурор виступав у багатьох відомих процесах. З 1877 року - Голова Петербурзького окружного суду. Одночасно зі службою викладав кримінальне судочинство на юридичних факультетах, опублікував низку яскравих публікацій та книг. У 1888 році вийшла в світ книга "Судові промови" Коні, яка, поряд з його іншими роботами, перевидавалася більше трьох разів.

 

Урусов Олександр Іванович

FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

адвокат Урусов Олександр Іванович

(1843-1900)

Князь, адвокат, видатний судовий діяч. У 1871 році став присяжним повіреним округу Московської судової палати. Виступав у якості захисника у багатьох гучних процесах. З 1881 року – присяжний повірений Столичної Петербурзької судової палати. Оцінюючи Урусова як адвоката, Коні відмічав "надзвичайну логічність усіх його побудов, ретельний аналіз кожного конкретного випадку з тонкою перевіркою питомої ваги кожного доказу".

 

Плевако Федір Никифорович

FRONTPAGE_NO_TRANSLATION_AVAILABLE

адвокат Плевако Федір Никифорович

(1842-1909)

Видатний адвокат, науковий діяч і публіцист. У 1870 році вступив у стан присяжних повірених округу Московської судової палати. Вів цивільні й кримінальні справи, більшість із яких блискуче вигравав. У 1880-х роках став настільки популярним, що майже всі його промови публікували у пресі, а москвичі приходили до суду спеціально, щоб послухати Ф. Плевако. Автор багатьох робіт у галузі права.

 
Страница << < 1 2 3 > >>