Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 

ІНДУСТРІЇ, КЛІЄНТИ

За десятиріччя безперервної практики ми напрацювали досвід у різних галузях правового регулювання економіки.
Зокрема, надаємо правове забезпечення у наступних індустріях:Зокрема, надаємо правове забезпечення у наступних індустріях:
- Енергетика, паливо-енергетичний комплекс
- Нерухомість та будівництво
- Агропромисловий комплекс
- Харчова промисловість
- Роздрібна торгівля (рітейл)
- Готельно-ресторанний бізнес
- Зовнішньоекономічна діяльність
- Інвестиції, банківська справа
- Транспорт
- Авіаційна промисловість
- Металургія

 

Серед наших клієнтів:

 

Schindler

Компанія Schindler – один зі світових лідерів серед постачальників ескалаторів та автоматичних ліфтів. Компанія працює більш ніж в 130 країнах світу, має понад 1000 офісів, які займаються розробкою, інсталяцією, обслуговуванням і модернізацією обладнання для всіх типів будівель. За допомогою обладнання Schindler у світі перевозиться близько 700 мільйонів пасажирів на день. В Україні компанія Schindler представлена крупним підприємством "Шиндлер", що активно веде свою господарську діяльність.
 

"Інеко"

Українська інвестиційно-промислова група компаній "Інеко" спеціалізується на діяльності з управління активами, створенні інвестиційних фондів, венчурному інвестуванні, стратегічному і фінансовому консалтингу, Due Diligence, M&A, брокерських операціях на фондовому ринку. В інвестиційно-промислову групу входять: компанія з управління активами "Інеко-Інвест", інвестиційна компанія "Інеко", консалтингова компанія "Інеко".
 

"Молочний дім"

  

ТОВ "Молочний дім" – підприємство, що випускає продукцію під торговою маркою "Фанні". Підприємство володіє Павлоградським молочним комбінатом, також має 11 власних філій на території України. З 2007 року ТОВ "Молочний дім" належить "Групі Лакталіс" (Groupe Lactalis, Франція), яка входить до четвірки кращих виробників молочної продукції світу. Група існує уже 75 років, а її продукція продається в 170 країнах світу.

На українському ринку "Лакталіс" успішно працює з 1996 року, а її продукція представлена під брендами "President", "Фанні", "Лактонія", "Імун+", "Білосвіт", "Galbani", "Societe".

 
 

"Треймакс Україна"

Компанія "Треймакс Україна" є постачальником послуг з улаштування систем кондиціонування повітря, вентиляції та промислового охолодження будь-якого рівня складності, включаючи проектування, комплексну поставку обладнання американського виробника Tranе, а також монтажні та пуско-налагоджувальні роботи. Tranе належить до сотні найбільших компаній США.
 

"Київметробуд"

ТОВ "Київметробуд" – провідна будівельна компанія України, що займається будівельними роботами, реконструкцією будівель та споруд, усіма видами гідроізоляційних робіт. ТОВ "Київметробуд" виконує комплекс робіт для Київської дирекції будівництва метрополітену м. Києва, Південно-Західної залізниці, Міністерства фінансів України, Верховного Суду України.
 

"Укренергомонтаж"

ЗАТ "Укренергомонтаж" займає одну з лідируючих позицій у сфері будівництва енергооб'єктів України. Основними напрямками діяльності підприємства є роботи з будівництва та реконструкції об'єктів нафтогазового комплексу та об'єктів Об'єднаної енергетичної системи України. Підприємство також здійснює постачання матеріально-технічних ресурсів підрозділам НАК "Укренерго", НАК "Нафтогаз України", виконує роботи з обстеження, діагностики, ремонту та будівництва магістральних газопроводів, а також газопостачання населених пунктів України.
 

"Укрметротунельпроект"

ДП "Проектний інститут "Укрметротунельпроект" – займається проектуванням метрополітенів, підземних споруд, об'єктів промислового та цивільного призначення. Підприємство брало участь у проектуванні об'єктів на території України, Росії, Болгарії, Єгипту. Інститут має державну ліцензію України на виконання проектів з містобудування, на архітектурне та будівельне проектування.
 

"Укрмонтажгаз"

ЗАТ "Укрмонтажгаз" спеціалізується на проектуванні, виготовленні та монтажі різних стаціонарних і транспортабельних котельних установок, топок, що працюють на будь-якому виді палива. Компанія також виконує комплекс робіт з проектування об'єктів теплоенергетики, будівництва газопроводів, монтажу ГРП та ГРС.
 

"Сатурн-К"

  

Корпорація "Сатурн-К" більше 15 років працює на українському ринку послуг безпеки. Корпорація об'єднує 3 компанії: "Сатурн-К" (проектування, монтаж і обслуговування комплексних систем безпеки: охоронно-пожежних сигналізацій, систем контролю і управління доступом, систем відеоспостереження, інтегрованих охоронних комплексів); "Комплексні системи безпеки та розвитку" (охорона державної та приватної власності); "Експерт сек'юріті" (поставки обладнання DSX, Quantum Automation, Camlux, DALS). 

 
 
Сторінка << < 1 2 3 > >>