Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 

ІНДУСТРІЇ, КЛІЄНТИ

За десятиріччя безперервної практики ми напрацювали досвід у різних галузях правового регулювання економіки.
Зокрема, надаємо правове забезпечення у наступних індустріях:Зокрема, надаємо правове забезпечення у наступних індустріях:
- Енергетика, паливо-енергетичний комплекс
- Нерухомість та будівництво
- Агропромисловий комплекс
- Харчова промисловість
- Роздрібна торгівля (рітейл)
- Готельно-ресторанний бізнес
- Зовнішньоекономічна діяльність
- Інвестиції, банківська справа
- Транспорт
- Авіаційна промисловість
- Металургія

 

Серед наших клієнтів:

 

"Трускавецькурорт"

  
ЗАТ "Трускавецькурорт" один з найбільших санаторно-курортних комплексів України, до складу якого входять 7 санаторіїв-"тисячників", 5 медичних установ, комплекс комфортабельних вілл, 19 свердловин та бюветів з унікальною мінеральною водою. У 2003-2005 роках Генеральною Асамблеєю Всесвітньої Асоціації водолікування та кліматолікування ЗАТ "Трускавецькурорт" було визнано кращим санаторно-курортним підприємством України. Входить у перелік найбільших платників податків України.
 

"Міжнародні авіалінії України" (МАУ)

  
Провідна українська авіакомпанія, основною діяльністю якої є пасажирські та вантажні авіаперевезення. МАУ входить до трійки кращих авіакомпаній згідно дослідження, проведеного дослідницькою групою "ІнвестГазети" у 2013 році. МАУ також неодноразово була нагороджена в номінаціях "Краща українська авіакомпанія", "Кращий український авіаперевізник". Компанія входить в число найбільших платників податків України згідно даних Міністерства доходів і зборів.
 

DeLonghi Україна

  
De'Longhi – італійська група компаній, один з найбільших світових виробників побутової техніки. Компанія є визнаним лідером на світовому ринку окремих категорій техніки для дому та кухні. "Делонгі Україна" входить до числа найбільших платників податків України згідно даних Міністерства доходів і зборів.
 

"Фуршет"

  
Мережа "Фуршет" входить до числа найкрупніших в Україні підприємств роздрібної торгівлі. На сьогоднішній день мережа нараховує 116 магазинів – 106 магазинів у всіх регіонах України, в тому числі 7 супермаркетів-ресторанів "Гурман-Фуршет" і мінігіпермаркет "Народний", а також 10 магазинів у Республіці Молдова. Це перша національна мережа супермаркетів, яка впровадила кращі світові стандарти обслуговування.
 

WOG

  
WOG – перша національна мережа автозаправних комплексів. Удостоєна звання "Мережа автозаправних станцій року" згідно дослідження "Вибір року" (2011, 2010 рр.).
 

Galicia Distillery

  
Galicia Distillery виробляє такі марочні коньяки, як Renuage, "Грінвіч", "Бучач". На заводах компанії дбайливо збережено все найкраще з давніх часів: багатовікові традиції виробництва, успадкований від давніх коньячних майстрів досвід перегонки вин, рідкісні секрети технологічних процесів дистиляції. Компанія входить в ТОП-15 компаній лікеро-горілчаної галузі згідно з дослідженням "ІнвестГазети" "ТОП-100 Кращих компаній України" (2012 р.).
 

"Комплекс Либідський" (автомобільний комплекс "Мотор Сіті")

  
Найбільший автоцентр в центральній частині Києва. На території Мотор Сіті надаються послуги з продажу понад 15 автомобільних брендів. Розміщені концептуальні дилерські автосалони і компанії, що надають різні послуги для автомобілістів.
 

"Київпідземшляхбуд"

  
Концерн "Київпідземшляхбуд" – одна з потужних будівельних компаній України. З 2000 року компанією побудовано більше 70 об'єктів і 15 об'єктів споруджуються в даний час. В арсеналі Концерну – новітні технології, сучасне високотехнологічне обладнання, потужна виробнича база, кваліфіковані фахівці.
 

Pees Boy Club

  
Pees Boy Club включає в себе мережу ресторанів і пабів, конференц-хол, п'ятизірковий готель. Першим закладом мережі стало бельгійське пивне кафе "Belle-Vue". Його унікальний формат, розкішна обстановка і широкий вибір кращого бельгійського пива стали своєрідними критеріями якості, в суворій відповідності з якими створювалися нові заклади мережі.
 
Сторінка << < 1 2 3 > >>