Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ В БІБЛІОТЕЦІ АФ "СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ"

  Адвокатська фірма Столичний адвокат

Цікава юриспруденція

Столичний адвокат: бібліотека

Цікава юриспруденція. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Анатолій Олександрович Тілле автор числених статей та ряду книг. В основу цієї книги лягли матеріали його дисертації по темі "Дія закону в просторі та часі". Ця надзвичайно важлива для теорії права тема була вперше так повно та широко висвітлена саме в дисертації Тілле в 1967 році. Книга стала посібником як для студентів, так і для практикуючих юристів.

 

Українські адвокати у політичних судових процесах у Східній Галичині

Столичний адвокат: бібліотека

Українські адвокати у політичних судових процесах у Східній Галичині (1921-1939 рр.) (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Іван Головацький, адвокат. Книга являє собою не художній твір, а сувору історичну правду про одну з найзабутіших нині сторінок історії українського народу. Книга є твором про благородні намагання кращих українських адвокатів стати в обороні знедолених і скривджених братів своїх, українців, на західних землях України.

 

Правосуддя для дурнів, або...

Столичний адвокат: бібліотека

Правосуддя для дурнів, або... Найнеймовірніші судові позови та рішення. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Матвій Ганапольський. 100 самих неймовірних судових позовів та рішень, описаних Матвієм Ганапольським, з запитаннями та відповідями. Книга, в якій один з головних учасників, - сам читач. Книга-гра, в якій дві найвищі ставки – Закон та Справедливість. І вічний конфлікт між ними.

 

Київські хроніки

Столичний адвокат: бібліотека

Київські хроніки. Книга I. Ювілеї 2011. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Книга відомого письменника – києвознавця Віталія Ковалінського присвячена подіям київської історії, великі і малі ювілеї яких відзначалися в 2011 році. Це збірка невеликих за об'ємом, але ємких за змістом і різносторонньо проілюстрованих розповідей про ювілеї Софії Київською і Володимирського собору, Печерської фортеці і Русановського моста, державного банку і міського театру, трамвайної мережі і метрополітену, Олімпійського стадіону і станції швидкої допомоги, а також про багато інших цікавих подій і киян, до них причетних.

 

Захист проти або керувати парадом буду я!

Столичний адвокат: бібліотека

Захист проти або керувати парадом буду я! (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Михайло Барщєвський - відомий юрист, письменник, а віднедавна політик, написав художній роман, в якому описана історія сходження до слави від вступу до інституту до входження до "Золотої п'ятірки" адвокатів талановитого юнака, а також, змальована атмосфера, в якій працюють сучасні російські адвокати.

Автор спирається на власний досвід, і по характеру книги це помітно, однак, роман не являється історичною хронікою розвитку кримінального процесу.

 

Крига скресла

Столичний адвокат: бібліотека

Крига скресла. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Михайло Барщєвський - відомий юрист, письменник, а віднедавна політик, написав художній роман, в якому описана історія сходження до слави від вступу до інституту до входження до "Золотої п'ятірки" адвокатів талановитого юнака, а також, змальована атмосфера, в якій працюють сучасні російські адвокати. Ця книга є продовженням успішного роману "Захист проти або керувати парадом буду я!"

Автор спирається на власний досвід, і по характеру книги це помітно, однак, роман не являється історичною хронікою розвитку кримінального процесу.

 

Стій в заповіті своєму...

Столичний адвокат: бібліотека

Стій в заповіті своєму... (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Микола Костянтинович Муравьйов по праву вважається одним з корифеїв російської адвокатури кінця XIX-XX століття.

У книзі вперше публікуються документи і матеріали про життя видатного адвоката з державного та родинного архівів, прокоментовані і доповнені старими публікаціями, свідченнями сучасників і родинними переказами.

 

Від суми і від тюрьми...

Столичний адвокат: бібліотека

Від суми і від тюрьми... Нотатки адвоката (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Генріх Падва за свою більш ніж півстолітню практику захищав в суді багато тисяч людей. Серед його підзахисних були і нікому не відомі люди, і знаменитості. Він захищав колишнього Голову Верховної Ради СРСР Анатолія Лукьянова та кримінального авторитета Славу Япончика (В'ячеслава Іванькова), красноярського підприємця та політичного діяча Анатолія Бикова, Михайла Ходорковського; надавав юридичну допомогу рідним та близьким академіка Андрія Сахарова та музиканта Мстислава Растроповича.

Генріх Падва був одним із засновників Союзу адвокатів СРСР, одним з перших став вести справи про захист честі і гідності; власне, законодавство по таких справах виникло не без його участі. Він успішно відстоював  заборону в Росії смертної кари та права сексуальних меншин.

 

Тактика кримінального переслідування та професійного захисту від нього

Столичний адвокат: бібліотека

Тактика кримінального переслідування та професійного захисту від нього. Прокурорська тактика. Адвокатська практика. Науково-практичний посібник. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Баєв Максим Олегович, Баєв Олег Якович. Дане видання – друга частина багатолітнього дослідження авторами системних науково-практичних проблем тактики кримінального переслідування і професійного захисту від нього. У ньому детально на основі сучасного кримінально-процесуального законодавства розглянуто комплекс науково-практичних проблем тактики прокурора як суб'єкта, що очолює і чинить кримінальне переслідування на всіх стадіях судочинства, адвоката, як професійного захисника по кримінальних справах, і адвоката, як представника потерпілих в кримінальному судочинстві.

 
Сторінка << < 1 2 3 > >>