Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ В БІБЛІОТЕЦІ АФ "СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ"

  Адвокатська фірма Столичний адвокат

Найгучніші судові процеси

Столичний адвокат: бібліотека

Найгучніші судові процеси. Злочин і покарання з часів інквізиції і до наших днів. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Редактори-укладачі: Олександр Соловьйов, Валерія Башкірова. Книга про найгучніші судові процеси в історії людства. Про те, як створювався і розвивався інститут, що здійснює правосуддя. Про становлення третьої гілки влади.

 

Школа адвокатури

Столичний адвокат: бібліотека

Школа адвокатури. Керівництво до ведення цивільних і кримінальних справ. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Унікальна моногорафія Ріхарда Гарріса, англійського юриста XIX століття, служить сьогодні блискучим керівництвом до ведення справ цивільних і кримінальних. Правознавці дев'ятнадцятого століття вважали цей твір "прикрасою судової літератури".

Книга вперше видана російською мовою після 1911 року, але і століття потому не втрачає своєї актуальності. Переклад оформив російський юрист Петро Сергійович Пороховщиков, який багато зробив для узагальнення досвіду російського судового красномовства, автор книг "Судовий захист" (1908) і "Мистецтво мови на суді" (1910). Журнал "Право" писав в 1911 році про переклад книги Р. Гарріса "Hints on Advocacy": "Ім'я перекладача гарантує якість перекладу".

 

Доба криміналістики

Столичний адвокат: бібліотека

Доба криміналістики. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Юрген Торвальд. Книга німецького автора представляє собою засновану на реальних фактах захоплюючу розповідь про драматичну історію виникнення та розвитку криміналістики. Під редакцією та зі вступним словом доктора юридичних наук, професора Ф. М. Решетнікова.

 

Слово і "справа"

Столичний адвокат: бібліотека

Слово і "справа". Судові промови: вибране. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Костанов Юрій Артемійович, відомий адвокат, Голова Московської колегії адвокатів "Адвокатська партнерство".  Промови обвинувача і захисника в суді захоплюють інтригою доказів, грою аналітичного розуму, силою правової мудрості. Передаючи драматизм судових дискусій довкола питань про справедливість покарання, книга читається як гостросюжетний детектив і в той же час є свого роду практикумом по судовій риториці.

 

Нотатки адвоката

Столичний адвокат: бібліотека

Нотатки адвоката. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Автор - Фіолевський Дмитро Петрович. Юрист за професією, якому довелось випробувати себе у багатьох галузях юриспруденції. Однак, найбільш тривалою та плідною виявилась адвокатська практика, якій було віддано більше третини століття. Саме адвокатура з усіма її pro та contra виявилась найбільш улюбленою та плідною.

 

Російський захист

Столичний адвокат: бібліотека

Російський захист.  Гучні кримінальні процеси. Сенсаційні афери. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Укладач - Анашкевіч Марина Олександрівна. До збірки увійшли твори видатних судових ораторів останньої чверті XIX – початку XX ст., а також, відомих російських письменників, з однаковим успіхом бравших під свій захист "принижених і ображених".

 

Адвокатура в Росії та політичні процеси 1866-1904 рр.

Столичний адвокат: бібліотека

Адвокатура в Росії та політичні процеси 1866-1904 рр. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Узагальнююче дослідження всіх виступів адвокатів на 420 політичних процесах перед царськими судами всіх рівнів - від Верховного кримінального до мирового - за півсторіччя, від заснування адвокатури в Росії до першої россійської революції. Серед іллюстрацій - унікальні, не опубліковані раніше портрети корифеїв адвокатури. 
Автором книги є російський історик Троїцький Микола Олексійович, фахівець з історії політичних процесів (судів) в Росії.

 

Ваша честь

Столичний адвокат: бібліотека

Ваша честь. Нариси про суддів. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Автор - Андрій Чирва. Цієї книгою заперечується розповсюджена думка, що сьогодні нарис як літературний жанр застарів і вже не відповідає динаміці й потребам життя. Професійний журналіст, за спеціалізацією нарисовець, Андрій Чирва ризикнув довести, що даремно прості розповіді про людей зведені до незавидної ролі анахронізму. У цій книжці зібрано 20 нарисів. 

Це звичайні зовні, але насичені складними внутрішніми колізіями замальовки про суддів. Це відповіді на животрепетні запитання. Якими рисами має володіти суддя, незважаючи на панівні режими та настрої в суспільстві? Відповіді – у нарисах, що розпочинають серію видань про людей, які присвятили своє життя суддівській професії.

 

Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності

Столичний адвокат: бібліотека

Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням професійних послуг. Науково-практичний коментар. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

У науково-практичному коментарі комплексно витлумачено положення розділу XVII Особливої частини Кримінального кодексу України (статті 364-370) в частині кримінально-правової протидії злочинам у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням професійних послуг. Використано також інші нормативно-правові акти, постанови Пленуму Верховного Суду України, матеріали судової практики тощо.

У коментарі також вирішено низку спірних питань щодо кваліфікації злочинів у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням професійних послуг, і відмежування їх один від одного.

 
Сторінка << < 1 2 3 > >>