Ви є тут

Новини

21.01.2016
 Пример изображения

Фахівці Адвокатського об’єднання «Столичний Адвокат» систематично відслідковують практику Верховного суду України. Як відомо, такі рішення є джерелом права та повинні враховуватися судами при прийнятті ними рішень в подібних справах.

18.01.2016
 Пример изображения

Сьогодні Адвокатською фірмою «Столичний Адвокат» було успішно супроводжено державну реєстрацію змін до установчих документів юридичної особи за новими правилами, які набрали чинності 13 січня 2016.

14.01.2016
 Пример изображения

До нас звернувся клієнт щодо надання правової допомоги у вирішенні питання поділу земельних ділянок, які перебувають у спільній частковій власності його та інших осіб.

22.10.2015
 Пример изображения

До нас звернулася власниця земельної ділянки, яка має намір залучити виконавця робіт щодо будівництва її дачного будинку. Приводом для звернення була послуга щодо проведення правового аналізу надійності забудовника та розробки проекту договору підряду, умови якого максимально захистять її інтереси від недобросовісних дій виконавця робіт по будівництву.

19.10.2015
 Пример изображения

До Адвокатського об’єднання «Столичний адвокат» звернувся клієнт з приводу підготовки алгоритму дій щодо продажу нерухомого майна, що розташоване на тимчасово окупованій території – Автономна Республіка Крим, а саме в центрі міста Ялта.

12.10.2015
 Пример изображения

У зв’язку з бездіяльністю правоохоронних органів та небажанням здійснювати досудове розслідування за фактом рейдерського захоплення ресторану «Пролетарская пивная «У СТАНКА» адвокатам довелося ініціювати 4 окремих кримінальних провадження.

Вказані кримінальні провадження без належного розгляду були безпідставно та незаконно закриті недобросовісним слідчим. За скаргою адвоката вказані незаконні постанови слідчого були скасовані прокуратурою та Шевченківським судом м. Києва, слідчого відсторонено від виконання обов’язків.

05.10.2015
 Пример изображения

5 жовтня слідчі Генеральної прокуратури і Головного слідчого управління МВС України проводили обшук офісу нашого клієнта. Адвокат і керуючий партнер Костянтин Рибачковський виїхав туди з самого ранку. І він, і близько двох десятків співробітників клієнта, мирних інженерів, більше десяти годин перебували в заблокованому правоохоронцями офісі клієнта. «Зелені чоловічки» з автоматами і нашивками МВС нікого не випускали з офісу. Не панькалися слідчі прокуратури і МВС як з людьми, так і з замками і сейфами. Було зламано три сейфа і кілька дверей, вилучені комп'ютери і документи підприємства-клієнта. Частину вилучених слідчими органами документів ми плануємо повернути клієнту через суд в найближчі три дні.

Сторінки