Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 

НОВИНИ

Адвокатська фірма "СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ" виступає консультантом з питань українського права нового готелю міжнародної мережі “Accor”

22.08.2014
 Пример изображения

Фахівці Адвокатська фірма "Столичний адвокат" консультує готель міжнародної мережі “Accor” з питань господарського і трудового права України.

Юридичні консультації наших фахівців включають: розробку проектів господарських договорів, розробку кадрової документації, вирішення поточних правових питань, що виникають у процесі господарської діяльності готелю, тощо.


детальніше >>
 

Адвокатська фірма "Столичний адвокат" захистила інтереси клієнта у спорі з податковою

17.01.2014
 Пример изображения

Фахівці Адвокатської фірми "Столичний адвокат" виграли в інтересах клієнта судову справу проти податківців. Незаконність податкового повідомлення-рішення про донарахування податків та штрафних санкцій, що надійшло нашому Клієнту, було підтверджено судом.


детальніше >>
 

Фахівці АО "Столичний адвокат" виграли судову справу щодо оподаткування доходу, виплаченого громадянину іноземної держави

16.01.2014
 Пример изображения

Адвокатська фірма "Столичний адвокат" в інтересах клієнта виграла спір з податковою щодо оподаткування доходу, виплаченого громадянину іноземної країни. Фахівці фірми з питань податкового та трудового права у судовому порядку довели, що клієнт, виступаючи як податковий агент, правильно обраховував і сплачував податок з доходів фізичних осіб, виплачених іноземцю.


детальніше >>
 

Адвокати АО "Столичний адвокат" в інтересах клієнта виграли податковий спір у суді

10.01.2014
 Пример изображения

Адвокатською фірмою "Столичний адвокат" виграно податковий спір на користь клієнта. Київський апеляційний адміністративний суд залишив у силі рішення суду першої інстанції, яким скасовано податкове повідомлення-рішення про збільшення підприємству грошових зобов’язань з ПДВ та нарахування штрафних санкцій.


детальніше >>
 

АО "Столичний адвокат" консультує представництво італійської компанії з питань митного законодавства України

23.12.2013 
 Активное изображение

Адвокатська фірма "Столичний адвокат" консультує представництво італійської компанії з питань митного законодавства України, а саме щодо порядку визначення митної вартості товарів, правомірності дій посадових осіб Державної митної служби та порядку оскарження рішень митних органів України.


детальніше >>
 

Юристи АО "Столичний адвокат" захистили інтереси клієнта у Вищому адміністративному суді України в податковому спорі

18.12.2013 
 Пример изображения

Юристи Адвокатської фірми "Столичний адвокат" захистили інтереси клієнта у Вищому адміністративному суді України в спорі з податковою про скасування податкового повідомлення-рішення, яким підприємству було донараховано податкові зобов’язання з ПДВ.


детальніше >>
 

Керуючий партнер Олег Вдовичен виступив з доповіддю на ІІІ Щорічному форумі з кримінального права та процесу

13.12.2013

Форум пройшов 13 грудня у Києві (конференц-зал готелю "Русь") за організаційної підтримки Асоціації адвокатів України. У роботі заходу прийняли участь провідні фахівці з кримінального права, серед яких українські та іноземні адвокати, судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних i кримінальних справ та Подільського районного суду м. Києва, представник від Головного слідчого управління МВС України та Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, а також наукові співробітники і викладачі.

детальніше >>
 
Сторінка << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>