Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 

НОВИНИ

Податок на нерухоме майно: чи потрібно надавати правовстановлювальні документи?

28.05.2013

Міністерство доходів і зборів України дало роз’яснення щодо деяких питань застосування пільги зі сплати податку на нерухоме майно на запит Адвокатської фірми "Столичний адвокат".

детальніше >>
 

В інтересах клієнта виграно суд з податковою

22.05.2013

Фахівці Адвокатської фірми "Столичний адвокат" виграли судову справу проти Державної податкової служби в інтересах клієнта. Київським апеляційним адміністративним судом залишено в силі рішення першої інстанції, яким було скасовано податкове повідомлення-рішення щодо збільшення клієнту зобов’язань перед бюджетом з ПДВ та нарахування йому штрафних санкцій.

детальніше >>
 

Адвокатською фірмою "Столичний адвокат" виграно земельний спір у Вищому господарському суді

14.05.2013 

Адвокатська фірма "Столичний адвокат" захистила інтереси підприємства в судовому спорі з екологічною прокуратурою щодо земельної ділянки, виділеної у користування на умовах оренди. Вищим господарським судом України було прийняте рішення на користь нашого клієнта.

детальніше >>
 

Керуючий партнер АО "Столичний адвокат" виступив з доповідями на семінарах Асоціації адвокатів України

20.03.2013
адвокат Костянтин Рибачковський

Адвокат Костянтин Рибачковський виступив доповідачем на практичних семінарах, присвячених актуальним питанням адвокатської діяльності в Україні. Дані професійні заходи було організовано та проведено Асоціацією адвокатів України 15 і 20 березня.

В ході своїх доповідей стосовно тематики Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" Костянтин Рибачковський розповів про особливості різних форм ведення адвокатської діяльності в Україні, вказав на переваги й недоліки індивідуальної практики адвоката та діяльності адвоката у складі адвокатського бюро і адвокатського об'єднання.

детальніше >>
 

Адвокатська фірма "Столичний адвокат" увійшла до числа провідних юридичних фірм України

28.12.2012

Адвокатська фірма "Столичний адвокат" увійшла в ТОП-50 провідних юридичних фірм України 2012 року, а також, в ТОП-20 рейтингу "50 найбільших угод" з проектом по правовому супроводу угод в галузі електроенергетики.

Всього ж АФ "Столичний адвокат" була відзначена у чотирьох номінаціях рейтингу, а саме: "50 провідних юридичних фірм України 2012 року", "Лідери ринку. Кримінальне право", "50 найбільших публічних угод", "50 провідних юридичних фірм України по кількості юристів".

детальніше >>
 

Керуючий партнер Костянтин Рибачковський увійшов в число відомих правників України у галузі кримінального права

25.12.2012

Згідно з дослідженням Ukrainian Law Firms 2012 (видавництва "Юридична практика") адвокат Костянтин Рибачковський увійшов до числа провідних українських фахівців у сфері кримінального права.

Щорічне дослідження Ukrainian Law Firms проводиться видавництвом "Юридична практика" і містить розгорнуту інформацію про юридичний ринок України. Дослідження є свого роду довідником для клієнтів, в якому міститься огляд лідируючих юридичних компаній, провідних фахівців з різних галузей права, тенденцій та новин українського юридичного ринку.

 

Новини дозвілля юристів: Асоціація правників України визначила найбільш влучного стрільця

13.12.2012

Асоціація правників України (АПУ) – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році з метою об’єднання правників для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би стала потужним голосом правничої громади нашої країни. Наразі членами АПУ є близько трьох тисяч правників з усіх регіонів нашої країни, серед яких: юристи, нотаріуси, адвокати, судді, державні службовці, народні депутати та визнані вчені у галузі права. Студентське крило Асоціації налічує ще понад тисячу майбутніх юристів з більш ніж півсотні навчальних закладів України.

 

детальніше >>
 
Сторінка << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>