Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 

НОВИНИ

Відбувся форум Асоціації адвокатів України, присвячений застосуванню на практиці нового Кримінального процесуального кодексу

07.12.2012

7 грудня 2012 року Асоціація адвокатів України провела ІІ Щорічний зимовий форум з кримінального права та процесу. Головною темою обговорення стали особливості роботи за новим Кримінальним процесуальним кодексом України, який набрав чинності 20 листопада 2012 року. Адвокати та представники державних правоохоронних органів поділились враженнями від першої практики застосування нового законодавства. Також серед доповідачів були представники Департаменту юстиції з посольства США, зокрема прокурор Джон Енгстром.

 

детальніше >>
 

ІІ Східноукраїнський юридичний форум зібрав кращих фахівців у галузі права

23.11.2012

23 листопада в Дніпропетровську пройшов ІІ Східноукраїнський юридичний форум Асоціації правників, що став зручною платформою для обміну досвідом та підвищення професійної кваліфікації українських юристів і адвокатів.

Форум складався з чотирьох сесій, де були розглянуті нововведення законодавства та найгостріші на сьогоднішній день правові питання.

детальніше >>
 

Керуючий партнер АО "Столичний адвокат" увійшов до складу Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури

12.10.2012
адвокат Костянтин Рибачковський

На установчій конференції адвокатів м. Києва керуючий партнер АО "Столичний адвокат" Костянтин Рибачковський був обраний в Київську міську кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури (КДКА).

Члени кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури обираються строком на п'ять років з числа адвокатів, стаж адвокатської діяльності яких становить не менше п'яти років. КДКА діє у складі кваліфікаційної та дисциплінарної палат та утворюється з метою визначення рівня професійної підготовленості осіб, які виявили намір отримати право на заняття адвокатською діяльністю, та вирішення питань про дисциплінарну відповідальність адвокатів.

детальніше >>
 

I Податковий форум

28.09.2012
Керуючий партнер АО "СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ" прийняв участь у I Податковому форумі...

Керуючий партнер АО "Столичний адвокат" прийняв участь у I Податковому форумі, який пройшов 28 вересня у Києві.

Форум був організований Асоціацією правників України та Громадською радою при Державній податковій службі України з метою налагодження діалогу між провідними юристами, що практикують у сфері податкового права, та представниками Державної податкової служби і суддівського корпусу.

детальніше >>
 

Коментар керуючого партнера Олега Вдовичена стосовно законопроекту про наклеп

23.09.2012
Керуючий партнер АО “Столичний адвокат” коментує законопроект про наклеп для ICTV

Керуючий партнер нашої Адвокатської фірми Олег ВДОВИЧЕН прокоментував законопроект про наклеп для програми "Факти тижня" телеканалу ICTV.

детальніше >>
 

Церемонія нагородження "Юридична премія 2012"

29.05.2012
Адвокатська фірма Столичний адвокат

29 травня в готелі Hyatt Regency в Києві відбулася шоста церемонія нагородження кращих юристів України – "Юридична премія 2012".

детальніше >>
 

Перелік вчинків, декриміналізованих Законом про гуманізацію, та їх підслідність

2012
Адвокатська фірма Столичний адвокат

Законом № 4025-VI "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно гуманизации отвественности за нарушения в сфере хозяйственной деятельности)" был декриминализирован ряд деяний, которые раньше были включены в Уголовный кодекс Украины. Это означает, что с 17 января 2012 года данные действия не являются в Украине уголовно наказуемыми и лица, совершившие эти действия, теперь не подлежат уголовному преследованию.

детальніше >>
 
Сторінка << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>