Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 

НОВИНИ

Адвокатським об'єднанням «Столичний Адвокат» було розв'язане питання клієнта з поділу земельних ділянок, які перебувають у спільній власності осіб

14.01.2016
 Пример изображения

До нас звернувся клієнт щодо надання правової допомоги у вирішенні питання поділу земельних ділянок, які перебувають у спільній частковій власності його та інших осіб.


детальніше >>
 

Правові ризики при наймі підрядника з будівництва

22.10.2015
 Пример изображения

До нас звернулася власниця земельної ділянки, яка має намір залучити виконавця робіт щодо будівництва її дачного будинку. Приводом для звернення була послуга щодо проведення правового аналізу надійності забудовника та розробки проекту договору підряду, умови якого максимально захистять її інтереси від недобросовісних дій виконавця робіт по будівництву.


детальніше >>
 

Операції з нерухомістю на тимчасово окупованих територіях

19.10.2015
 Пример изображения

До Адвокатського об’єднання «Столичний адвокат» звернувся клієнт з приводу підготовки алгоритму дій щодо продажу нерухомого майна, що розташоване на тимчасово окупованій території – Автономна Республіка Крим, а саме в центрі міста Ялта.


детальніше >>
 

Відновлено слідство за фактом рейдерського захоплення ресторану «Пролетарская пивная «У СТАНКА».

12.10.2015
 Пример изображения

У зв’язку з бездіяльністю правоохоронних органів та небажанням здійснювати досудове розслідування за фактом рейдерського захоплення ресторану «Пролетарская пивная «У СТАНКА» адвокатам довелося ініціювати 4 окремих кримінальних провадження.

Вказані кримінальні провадження без належного розгляду були безпідставно та незаконно закриті недобросовісним слідчим. За скаргою адвоката вказані незаконні постанови слідчого були скасовані прокуратурою та Шевченківським судом м. Києва, слідчого відсторонено від виконання обов’язків.


детальніше >>
 

Обшук в офісі Клієнта: правова оцінка та адвокатський захист

05.10.2015
 Пример изображения

5 жовтня слідчі Генеральної прокуратури і Головного слідчого управління МВС України проводили обшук офісу нашого клієнта. Адвокат і керуючий партнер Костянтин Рибачковський виїхав туди з самого ранку. І він, і близько двох десятків співробітників клієнта, мирних інженерів, більше десяти годин перебували в заблокованому правоохоронцями офісі клієнта. «Зелені чоловічки» з автоматами і нашивками МВС нікого не випускали з офісу. Не панькалися слідчі прокуратури і МВС як з людьми, так і з замками і сейфами. Було зламано три сейфа і кілька дверей, вилучені комп'ютери і документи підприємства-клієнта. Частину вилучених слідчими органами документів ми плануємо повернути клієнту через суд в найближчі три дні.


детальніше >>
 

Адвокати нашої фірми вже активно застосовують на практиці актуальні зміни у кримінальному процесуальному законодавстві щодо представництва підприємства, щодо якого здійснюється кримінальне провадження (ст. 64-1 КПК)

05.10.2015
 Пример изображения

Компанія, яка займається будівництвом промислових об’єктів у сфері енергетики, звернулася до нас по допомогу у зв’язку з безпідставним переслідуванням правоохоронними органами.

Оскільки кримінальне провадження було розпочато за фактом , компанія, як юридична особа, не мала процесуальної можливості приймати участь у кримінальному провадженні, яке фактично здійснюється проти неї.


детальніше >>
 

Наш клієнт отримав цивільний позов майже на 20 млн. грн. від свого колишнього бізнес-партнера

01.10.2015
 Пример изображения

До нашої адвокатської фірми за правовою допомогою звернувся Клієнт, який отримав позов на майже 20 млн. грн., що ініціював його колишній бізнес-партнер від імені офшорної компанії.

Адвокати фірми вивчають матеріали справи та готують правову позицію. Процес обіцяє бути цікавим. До матеріалів цивільної справи вже залучено велику кількість документації та інших матеріалів.


 
Сторінка << < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>