Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 

А Ваша нерухомість ще Ваша?

14.04.2016
 Пример изображения

До нашої Адвокатської фірми звернувся клієнт, на нерухоме майно якого було накладено незаконний арешт. Під час надання правової допомоги стало відомо, що наш клієнт у вересні 2013 року разом з іншої особою, у встановленому законом порядку, придбали в рівних частинах квартиру. Оформлення купівлі-продажу вказаної квартири здійснювалось у відповідності до чинного законодавства України, після чого відомості про право власності були внесені до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.


На початку 2016 року особа, інтереси якої представляє Адвокатська фірма «Столичний адвокат», випадково дізналася, що на належну їй частину квартири, з невідомих та незрозумілих їй підстав було накладено арешт у 2014 року.

Як в подальшому з’ясувалось, арешт був накладений на підставі ухвали слідчого судді Деснянського районного суду міста Києва в межах кримінального провадження внесеного до ЄРДР за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 190 КК України.

Вказане кримінальне провадження було розпочато за заявою потерпілого, щодо якого були вчиненні незаконні дії, направлені на заволодіння його нерухомим майном шахрайським шляхом.

Після ознайомлення з клопотанням слідчого про накладання арешту на майно, яке по праву власності належить нашому клієнту, та з матеріалами, які були надані для обґрунтування клопотання в Деснянському районному суді міста Києва, нашим юристам вдалося з’ясувати наступне. Раніше невстановлені слідством особи, використовуючи підроблені документи, здійснили продаж нерухомого майна потерпілого іншій особі, яка в подальшому перепродала квартиру нашому клієнту, який є добросовісним набувачем нерухомого майна.

Сьогодні Деснянський районний суд міста Києва задовольнив клопотання подане Адвокатською фірмою «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ» про скасування арешту з квартири нашого клієнта. Бережіть себе і своє житло!