Ви є тут

Подано позов про оскарження рішення податкового органу про анулювання реєстрації платником ПДВ

21.01.2016
 Пример изображения

Фахівці Адвокатського об’єднання «Столичний Адвокат» систематично відслідковують практику Верховного суду України. Як відомо, такі рішення є джерелом права та повинні враховуватися судами при прийнятті ними рішень в подібних справах.


Так, 20 жовтня 2015 року Верховним Судом України було винесено рішення у справі нашого клієнта. У своєму рішенні Верховний Суд України виходить з того, що в разі, якщо податковим органом не було дотримано визначену законом процедуру по встановленню місцезнаходження платника податків – рішення про анулювання реєстрації платником ПДВ має бути визнано незаконним.

На підставі проаналізованої судової практики, в тому числі зазначеної вище позиції Верховного суду України, фахівцями Адвокатського об’єднання в максимально стислі строки було підготовлено та подано до суду позовну заяву від імені клієнта про скасування рішення податкового органу про анулювання свідоцтва про реєстрацію клієнта платником ПДВ. Дуже сподіваємось на швидке та позитивне для клієнта вирішення зазначеного вище спору судом.