Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 

СТАРІ КНИГИ З НАШОЇ ЮРИДИЧНОЇ БІБЛІОТЕКИ

   Адвокатська фірма Столичний адвокат

Сочинения В. Д. Спасовича. Судебныя речи (1893 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Сочинения В. Д. Спасовича. Судебныя речи. Том 5 – С-Пб.: друкарня Корнатовського, 1893. - 355 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми “Столичний адвокат”)

Книга містить судові промови відомого російського адвоката Володимира Даниловича Спасовича по справам періоду 1867-1874 років. До видання увійшли промови по таким резонансним судовим процесам, як справа про Гайдебурова, осудженого за видання перекладу книги “Душа человека и животныхъ” Вундта, справа про дворянина Шомберг-Колонтая, звинуваченого у випуску фальшивих державних кредитних паперів, справа про скопців Плотіциних, Нечаєвська справа про змову, справа про дуель між Утіним та Жаховим і деякі інші.

 

Судебныя учреждения во Франции. Дворец юстиции в Париже (1896 p.)

Столичний адвокат: бібліотека

Складено представниками судової преси Парижа. Судебныя учреждения во Франции. Дворец юстиции в Париже. Его обитатели и нравы. - М.: типо-літографія т-ва І. М. Кушнерьов і К0, 1896. - 299 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

"Палац юстиції! "Палац", як називають його скорочено, як ніби немає інших палаців. І дійсно, серед всіх будов, хоча і більш давніх та славетних, жодна не була так нерозривно зв’язана з нашим національним життям, жодна не зберегла стільки життєвості, постійно перетворюючись відповідно до плину наших ідей та звичаїв..."

детальніше >>
 

Вестникъ права (№1, 1899 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Вестникъ права. - №1. - 1899. – С-Пб.: Друкарня правлячого Сенату. - 254 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Вперше “Вісник права” вийшов у січні 1899 року. Журнал випускався юридичним товариством при Імператорському С.-Петербурзькому університеті і містив актуальні на той час статті з правових питань.

Ось, що пише сама редакція журналу у передмові до першого випуску видання: “... Взагалі проблема законності є вельми широкою проблемою, що містить у собі багато таких завдань, успішне вирішення яких не дається лише правильною постановкою і чистотою юридичного методу і догматики права. Але дуже важливо і необхідно, щоб і догматика права у своїй області не підкопувала, а підтримувала основи права ... Відроджена від опортуністичного занепаду юриспруденція знайде розумні шляхи розвитку і зміцнення правових принципів як в галузі застосування чинного права, так і в області законодавства.

Якщо в цю справу критичного звільнення юриспруденції від опортуністичних вчень кінця століття і відродження її на принциповому та ідеальному ґрунті “Вісник права” внесе хоч скромну і малу лепту, то його завдання буде виконано, він буде - вісником права.”

детальніше >>
 

Н.В. Муравьев. Из прошлой деятельности. Речи и сообщенія (1900 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Н.В. Муравйов. Из прошлой деятельности. Речи и сообщенія. Том 2. - С-Пб.: друкарня Стасюлевича, 1900. – 587 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Матеріалом для цього збірника слугувала усна публічна діяльність відомого державного діяча Російської імперії Миколи Валеріановича Муравйова, який свого часу обіймав посади міністра юстиції та Генерал-прокурора.

"За тридцять років цієї діяльності говорити публічно довелося не мало, але далеко не все, що могло мати значення, було оголошено в пресі... З багатьох сотень обвинувальних промов і висновків тільки деякі записувалися при проголошенні й потім були частково відновлені...

Для першого відділу цієї книги вибрано кілька промов у справах або загальнодержавного, історичного характеру, або у таких, які звернули на себе увагу за їх громадським змістом. Другий відділ присвячений діяльності з управління міністерством юстиції... Тут у промовах і повідомленнях викладаються особисті погляди на постановку і завдання судового відомства та висловлюються судження про бажаному напрямі його до впорядкування і вдосконалення. У цьому відношенні автор мав можливість перевіряти і застосовувати думки, що зародилися та зростали в бойових лавах і в повсякденному вжитку правосуддя ... " - з передмови книги.

детальніше >>
 

Н. П. Карабчевский. Речи 1882 - 1901 (1901 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Н. П. Карабчевський. Речи 1882 - 1901. – С-Пб.: друкарня Т-ва друк. і вид. справи "Труд", 1901. - 439 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

"Дата - 1882-ий рік, що стоїть на обкладинці книги, не має іншого значення, як тільки те, що перша захисна промова, з числа тих, що потрапили в цю книгу, належить саме до цього року, тобто до порівняно раннього періоду моєї адвокатської діяльності...

Належачи за складом свого темпераменту і характеру не до тих промовців, котрі заздалегідь пишуть промови, які потім проголошують, я був поставлений в досить скрутне становище, коли затіяв видати свої "Промови". Я повинен був обмежитися виключно тим матеріалом, який був відтворений стенографічно або, був своєчасно відновлений із заміток і конспектів, потрапив до друку...

Що ж може спонукати судового оратора друкувати свої випадково уцілілі промови, якщо він сам не бачить у них "взірці" ораторського мистецтва? Судове красномовство - красномовство особливого роду. На нього не можна дивитися лише з точки зору естетики. Вся діяльність судового оратора - діяльність бойова. Це - вічний турнір перед піднесеною та недосяжною "дамою з пов'язкою на очах"...

Хіба не природно бажати зберегти хоч "на пам'ять" випадково уцілілі зразки тієї зброї, якою доводиться воювати все життя." - з передмови автора.

детальніше >>
 

Законодательный вестникъ (1901 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Додаток до газети "Право". Законодательный вестникъ. 2-ге півріччя 1901 р. – С.-Петербург: Друкарня Спб. тов. друкарської справи Е. Євдокимов, 1901. - 270 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

"Законодательный вестникъ" за 2-е півріччя 1901 містить зібрання узаконень і розпоряджень, прийнятих урядом Росії в 1901 році.

 

Решенія кассаціонныхъ департаментовъ Правительствующаго Сената (1901 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Додаток до газети "Право". Решенія общаго собранія перваго и кассаціонныхъ департаментовъ и кассаціонныхъ департаментовъ Правительствующаго Сената. 1900. – С.-Петербург: Друкарня Спб. акц. тов. друк. справи Е. Євдокимов, 1901. - 256 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Додаток містить рішення касаційних департаментів Сенату з різних судових процесів, що проходили в 1900 році.

 

Решенія гражданскаго кассаціоннаго департамента Правительствующаго Сената (1901 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Додаток до газети "Право". Решенія гражданскаго кассаціонного департамента Правительствующаго Сената. 1901. – С.-Петербург: Друкарня Спб. тов. друкарської справи Е. Євдокимов, 1901. - 325 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

У даному додатку до газети "Право" зібрані рішення касаційного департаменту Сенату з цивільних судових справ 1900 р.

 

Очерки об адвокатуре (1902 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

М. Вінавер. Очерки об адвокатуре. – С-Пб.: друкарня М. М. Стасюлевича, 1902. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

 
Сторінка << < 1 2 3 4 5 6 > >>