Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 

СТАРІ КНИГИ З НАШОЇ ЮРИДИЧНОЇ БІБЛІОТЕКИ

   Адвокатська фірма Столичний адвокат

Судебныя драмы (1903 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Судебныя драмы. Том XVIII. Липень, серпень, вересень. – 1903. – Москва: друкарня Снєгірьовой А. І. - 160 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

"Судебныя драмы" - щомісячне видання, що виходило в Росії на початку ХХ століття. У "Судових драмах" розміщувалися цікаві судові процеси і кримінальні історії різних країн, історичні дослідження, статті з антропології та соціології, пов’язані з кримінальним правознавством, біографії та мемуари, промови судових ораторів та інша цікава інформація з галузі права.

 

Учебник институций римского права (1906 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Під редакцією В. А. Юшкевича. Учебник институций римского права. – Москва: друкарня А. І. Снегірьовой, 1906. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

 

О сыске. Опыт исследования приемовъ, способовъ и средствъ къ раскрытію истины происшествій (1908 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Снігірьов І. М. Опыт исследования приемовъ, способовъ и средствъ къ раскрытію истины происшествій. Репринтне видання. 1908. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Зміст:
1.
Про розшук через спостереження, розпитування і розшуки. Загальні вимоги для успішного засвоєння цих прийомів розшуку
2. Про особисте спостереження і зносини з корисними для розшуку людьми
3. Про збирання відомостей через розпитування
4. Розшуки за чутками
5. Лжесвідчення
6. Про гіпнотизм та навіювання
7. Про лжедонесення

 

Курс уголовнаго права (1908 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Л. Є. Владіміров. Курс уголовнаго права. Репринтне видання. – Київ: видавець Паливода А. В., 2010. - 387 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

"У цьому "Курсі кримінального права" мається на увазі - зв'язати багаторічні, на кафедрі і в книгах роботи автора в одне систематичне ціле, щоб таким чином дати картину сучасної криміналістики з усіма її важкими питаннями, протиріччями, значними пробілами і дуже малими поки завоюваннями науки і людяності..." (з передмови до книги)

 

М. Туллій Цицеронъ. Речи против Катилины (1909 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Під редакцією Л. Георгіївського та С. Манштейна. М. Туллій Цицеронъ. Речи против Катилины. – С-Пб.: друкарня Т-ва друк. і вид. справи “Труд”, 1909. - 108 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми “Столичний адвокат”)

Ілюстроване зібрання грецьких і римських класиків з пояснювальними примітками, малюнками, географічними картами та планами Риму і Римського Форуму.

(уривки з книги)

“...Коли Цицерон підріс, батько його, бажаючи дати йому та його брату Квінту гарну освіту, переселився з ними у Рим ... тут займався він (Цицерон) з еллінськими вчителями, під керівництвом знаменитого оратора того часу Люція Ліцинія Краса; тут слухав він мови не менш знаменитого Марка Антонія , Сульпція, Котти й ін; тут при вигляді захоплення, з яким народ вітав ораторів, в його душі зародилася любов до слави, котра стала згодом однією з головних рушійних сил у його житті ...

детальніше >>
 

Ф. Н. Плевако. Речи. (1909 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Під редакцією М. К. Муравьйова. Ф. Н. Плевако. Речи. Том 1. – М.: друкарня Сабліна, 1909. – 373 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

"Речи по деламъ о преступленіяхъ противъ личности, литературнымъ, о крестьянскихъ и рабочихъ безпорядкахъ. Речи застольныя и политическія." (з передмови до книги)

детальніше >>
 

Гражданское уложение (1910 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Під редакцією І. М. Тютрюмова. Гражданское уложение. Проект. Том 1-й. Репринтне видання. – Москва: Волтерс Клувер, 2007. - 288 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

Книга містить проект Цивільного укладу Росії, який розроблявся з 1882 по 1905 рік спеціально утвореною для цієї мети Редакційною комісією.

 

Балансы акционерных предприятий (1910 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Рощаховський А.К. Балансы акционерных предприятий. – С-Пб.: типо-літографія "Якорь", 1910. - 122 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

"Величезний вплив крупних кредитних, страхових, транспортних, промислових і торговельних підприємств на найрізноманітніші сторони сучасного життя є результатом не лише властивих кожному з них операцій, а й тих численних і невловимих відносин, які в цих підприємств виникають з широкими верствами населення. Останні тому вправі знати справжній стан цих підприємств, що відображається час від часу в їхніх звітах та балансах..." (з передмови книги)

 

Заметки об уголовном розыске и регистрации преступниковъ (1911 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Репринтне видання (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

"З курсу, пройденого начальниками розшукових відділень при Департаменті поліції в 1908 році під керівництвом чиновника для особливих доручень В. І. Лебедєва. - Нотатки містять матеріал: про тактику, прийоми і засоби карного розшуку, про судову медицину і про новітній метод Бертильона для опису прикмет злочинців, що складається з чотирьох частин: антропометрії, дактилоскопії, фотографії та словесного портрета." (з передмови до видання)

 
Сторінка << < 1 2 3 4 5 6 > >>