Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 

СТАРІ КНИГИ З НАШОЇ ЮРИДИЧНОЇ БІБЛІОТЕКИ

   Адвокатська фірма Столичний адвокат

Настольная книга следователя (1949 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Під редакцією Сафонова Г. Н. Настольная книга следователя. – Москва: "Главполиграфиздат", 1949. - 867 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

"Це видання - Настільна книга слідчого - представляє собою теоретичне узагальнення досвіду слідчої роботи і є практичним посібником для слідчих працівників і прокурорів та навчальним посібником для слідчої школи й курсів перепідготовки слідчих органів Прокуратури СРСР..." (з передмови книги)

 

Сборник договоров России с другими государствами 1856-1917 (1952 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Під редакцією Адамова Е. А. Сборник договоров России с другими государствами 1856-1917. – Москва: Перша Образцова друкарня ім. А. А. Жданова, 1952. - 463 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

"... При складанні збірника були в основному використані, крім Архіву зовнішньої політики Росії, офіційні джерела - дореволюційні урядові видання і документальні радянські публікації.

... У період, до якого відносяться договірні акти, включені до даного збірника, договори, як правило, складалися на французькій мові; отже, російські тексти є перекладними. Винятком є договори Росії з Бухарою та Хівою, складені на державних мовах договірних сторін. Переклади перевірені, уточнені, а іноді зроблені заново.

... Тексти договорів дані повністю і забезпечені коментарями довідкового характеру... " (з передмови книги)

 

Защитительные речи советских адвокатов (1956 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Защитительные речи советских адвокатов. – Москва: Президія Московської міської колегії адвокатів, 1956. - 254 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

"...Захисна промова адвоката - це кульмінаційний пункт його виступу в суді у кримінальній справі. Саме в захисній промові адвокат представляє суду свої висновки у справі, свої заперечення проти звинувачення в цілому або проти його окремих тверджень, викладає і тлумачить обставини справи в тому вигляді, в якому вони вимальовуються йому з точки зору захисту...

Запропонована увазі читачів збірка захисних промов адвокатів, підготовлена президією Московської міської колегії адвокатів, і є першим випуском запланованої серії аналогічних збірок. До цієї збірки увійшли окремі промови, які представляються вдалими і повчальними..." (з передмови книги)

 

Защитительные речи советских адвокатов (1957 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Защитительные речи советских адвокатов. – Москва: Президія Московської міської колегії адвокатів, 1957. - 373 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

"... В практиці захисту у кримінальних справах в радянських судах накопичилося дуже багато цікавого і повчального. За роки радянської влади виник певний стиль судових дебатів, глибоко відмінний від тих зразків судового красномовства, які дала судова практика минулого..." (з передмови до книги)

 

Судебные речи советских адвокатов (1960 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Судебные речи советских адвокатов. – Ленінград: Госюріздат, 1960. - 269 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

"Збірник містить судові промови радянських адвокатів у справах, що мають суспільний інтерес.

Радянські адвокати у своїх виступах, не обмежуючись розкриттям фабули справ, розкривають умови, що сприяють вчиненню злочинів, і висловлюються про шляхи та засоби усунення цих умов надалі..." (з передмови книги)

 

Речи советских адвокатов (1968 р.)

Столичний адвокат: бібліотека

Речи советских адвокатов. – Москва: видавництво "Юридична література", 1968. - 170 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

У збірнику опубліковані виступи членів колегій адвокатів РРФСР з різним досвідом і стажем роботи. У кожного з них був свій стиль і метод захисту.

 

Справочник по законодательству для офицеров советской армии и флота (1970 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Під редакцією Горного А. Г., Мелентьєва А. М. Справочник по законодательству для офицеров советской армии и флота. – Москва: друкарня "Красний пролетарій", 1970. - 927 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

"... У Довіднику систематизовано чинне військове законодавство і наведені необхідні для практичної діяльності командирів (начальників) законодавчі акти, що регулюють трудові, цивільні, шлюбно-сімейні, адміністративні та земельні правові відносини.

Військові статути у довідник не увійшли, так як вони видані масовими тиражами і знаходяться в усіх частинах, кораблях, установах і військово-навчальних закладах. Окремі витяги із статутів даються в деяких розділах...

Законодавчі акти у Довіднику систематизовано за розділами, а всередині останніх - за главами. Тексти законодавчих актів наводяться повністю або у витягах, із зазначенням, де вони опубліковані..." (з передмови до книги)

 

Речи советских адвокатов по уголовным делам (1975 р.)

Столичний адвокат: бібліотека 

Речи советских адвокатов по уголовным делам. – Москва: видавництво "Юридична література", 1975. - 216 с. (з бібліотеки Адвокатської фірми "Столичний адвокат")

До збірки увійшли промови радянських адвокатів з різних кримінальних справ.

 
Сторінка << < 1 2 3 4 5 6 > >>