Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 

ВИДАТНІ ЮРИСТИ МИНУЛОГО

Пассовер Олександр Якович

адвокат Пассовер Олександр Якович  

(1840-1910)

Відомий адвокат, народився у м. Умані Київської губернії. Закінчив юридичний факультет Московського університету. Був секретарем прокурора Московської судової палати, товаришем (помічником) прокурора при Володимирському окружному суду.

У 1971 році він вступив у стан присяжних повірених в Одесі, потім у Петербурзі, де відразу виділився своєю захисною промовою у справі одного присяжного повіреного, виключеного із стану радою присяжних повірених. Блискучий оратор, з рідкісною, різнобічною ерудицією, з видатною здатністю до аналізу найскладніших справ, користувався гучною популярністю.

 

Арсеньєв Костянтин Костянтинович

адвокат Арсеньєв Костянтин Костянтинович

(1837-1919)

Відомий адвокат, публіцист, громадський діяч. Видатний організатор незалежної адвокатури в царській Росії. У 1866 році вступив до числа присяжних повірених округу Столичної Петербурзької судової палати. У 1867 році був обраний Головою Ради присяжних повірених Санкт-Петербургу. На думку колег, "був одним із найдіяльніших і найенергійніших організаторів адвокатури". Виступав у багатьох процесах, в т.ч. політичних (зокрема – "нечаєвському"). Поряд з активною адвокатською діяльністю займався літературною творчістю. До цього часу відносяться три написані ним книги: "Віддання до суду та подальший рух кримінальної справи до початку судового слідства" (1871 р.); "Судове слідство" (1871 р.); "Замітки про російську адвокатуру" (1875 р.). У 1900 році обраний почесним академіком у розряді красного письменства Імперської Академії Наук. З 1910 року являється головним редактором "Нового Енциклопедичного Словника Брокгауза-Ефона".

 

Спасович Володимир Данилович

адвокат Спасович Володимир Данилович

(1829-1907)

Відомий адвокат і літератор. Доктор юридичних наук, завідуючий кафедрою кримінального права Петербурзького університету. Автор першого російського підручника з кримінального права. З 1866 року став присяжним повіреним округу Столичної Петербурзької судової палати. Завдяки відмінним знанням здобув славу видатного захисника. Кілька разів був обраний Головою Ради присяжних повірених Петербургу (Головного органу столичних адвокатів).

 

Унковський Олексій Михайлович

адвокат Унковський Олексій Михайлович  

(1828-1893)

Адвокат і видатний громадський діяч. У 1857 році Тверське дворянство обрало його своїм Губернським ватажком, представило його Государю. Був ідеологом і активно просував реформи законодавства 1861, 1864 років. Під своєю редакцією і за свої кошти Унковський видав у перекладах: з англійської – "Досвід теорії непрямих доказів" Уільза, з німецької – "Посібник із судового захисту" Міттермайера, його ж "Кримінальне судочинство Англії, Шотландії і Північної Америки" і "Судову медицину" Шауенштейна. У 1863 році опублікував свою статтю "Про перетворення в частині прямих податків". У жовтні 1866 року вступив у стан Санкт-Петербурзьких присяжних повірених.

Вже на початку своєї адвокатської діяльності був обраний у члени Ради присяжних повірених, протягом декількох років був її Головою. Як присяжний повірений користувався величезною повагою у суспільстві. Авторитет у колег, довіра суду і публіки до нього були настільки глибокими, що сам факт прийняття ним справи до захисту був для них вказівкою на правоту справи.

 

Стасов Дмитро Васильович

адвокат Стасов Дмитро Васильович

(1828-1918)

Адвокат, видатний діяч Санкт-Петербурзької (столичної) адвокатури, публіцист. Був обер-секретарем Сенату. У 1861 році змушений був покинути державну службу через участь у складанні всепідданішого прохання про пом’якшення долі студентів, арештованих під час університетських заворушень. Узявшись за клопотання у справах, Стасов був одним із перших, хто вніс у майстерність захисту нові прийоми і підняв професію адвоката, яка до тих пір не була в пошані. Був одним із організаторів гуртка, в якому молоді юристи готувалися до здійснення судової реформи. Коли у 1866 році в Санкт-Петербурзі було створено нові суди, Стасов вступив у стан присяжних повірених і був обраний першим в історії Головою Ради присяжних повірених Столичного Петербурзького судового округу.

 
Сторінка << < 1 2 3 > >>