Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 
  • Головна   /   Про фірму   /   Відео   /   Виступ керуючих партнерів АО "Столичний адвокат" на прес-конференції, присвяченій питанням захисту інтересів інвесторів житлового комплексу "Дніпровські вежі"

Виступ керуючих партнерів АО "Столичний адвокат" на прес-конференції, присвяченій питанням захисту інтересів інвесторів житлового комплексу "Дніпровські вежі"


Прес-конференція відбулася 3 грудня 2009 року в інформагентстві УНІАН за участю керуючих партнерів АО "Столичний адвокат" Олега Вдовичена і Костянтина Рибачковського, а також президента Асоціації приватних інвесторів і власників Тетяни Шальман.


Прес-конференція була присвячена проблемі одного з найбільших будівельних проектів м. Києва – житлового комплексу "Дніпровські вежі", що складається з шести 34-х поверхових будинків із загальною площею близько 70 тисяч кв.м. Будівництво комплексу розпочалося ще у 1999 році, замовником якого виступило Головне управління внутрішніх військ МВС України.

Будівництво половини від загальної площі житлового комплексу планувалося здійснити за рахунок залучених від інвесторів коштів, будівництво іншої половини комплексу було профінансовано з державного бюджету. Однак, незважаючи на багатомільйонні суми внесених інвесторами та виділених державою коштів, станом на грудень 2013 будівництво ще не завершено, Забудовники обіцяли добудувати і здати об'єкт до кінця 2004, 2005, 2006, 2007, 2008...