Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 
  • Головна   /   Про фірму   /   Відео   /   Виступ керуючого партнера АО "Столичний адвокат" Олега Вдовичена на II Податковому форумі з доповіддю про адміністративний арешт активів підприємства

Виступ керуючого партнера АО "Столичний адвокат" Олега Вдовичена на II Податковому форумі з доповіддю про адміністративний арешт активів підприємства


Податковий форум був організований Асоціацією правників України спільно з Громадською радою при Міністерстві доходів і зборів та пройшов 27 вересня 2013 у Києві.


Форум зібрав провідних фахівців податкової сфери з метою обговорення актуальних питань податкового права і практики його застосування.

Олег Вдовичен в ході своєї доповіді на форумі розкрив ряд актуальних питань, що стосуються адміністративного арешту активів підприємства, зокрема підстав для арешту майна та порядку його проведення, порядку оскарження підприємствами рішень контролюючих органів про арешт активів. Олег Вдовичен звернув особливу увагу колег на конфліктні ситуації у взаєминах з контролюючими органами, при яких виникає кримінальна відповідальність посадових осіб підприємства.