Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 

Представництво інтересів Клієнта у державних органах

Представництво інтересів у державних органах являє собою комплекс юридичних послуг, спрямованих на захист прав та інтересів Клієнта шляхом вирішення протиріч, що виникають у процесі взаємодії з податковими, митними, іншими контролюючими та правоохоронними державними органами.

Адвокатська фірма "Столичний адвокат" здійснює представництво інтересів юридичних та фізичних осіб у взаємовідносинах з державними органами.

Представництво інтересів у державних органах включає в себе: - юридичні консультації з питань взаємодії з державними органами; - юридичну підтримку під час проведення перевірок податковими та іншими контролюючими органами; - участь у взаємовідносинах з державними органами з різних питань, що виникають в ході діяльності Клієнта; - надання правової допомоги та супровід процедур отримання ліцензій, дозволів, патентів та інших видів дозвільних документів; - оскарження неправомірних дій та рішень державних органів у вищих інстанціях; - вирішення спорів з державними органами в досудовому порядку; - захист у суді законних прав та інтересів Клієнтів у взаємовідносинах з державними органами.

Переваги професійної юридичної підтримки у взаємовідносинах з державними органами: - можливість уникнути втрат внаслідок незнання власних прав і повноважень державних органів; - можливість завчасно попередити виникнення небажаних ситуацій під час перевірок контролюючими та правоохоронними органами завдяки кваліфікованій юридичній підтримці; - грамотний і ефективний захист законних прав та інтересів Клієнта у вищих інстанціях, в досудовому та судовому порядку; - вирішення існуючої проблеми у більш короткі терміни.

Юристи нашої Адвокатської фірми мають значний досвід вирішення спорів з державними органами, як на досудовій стадії, так і в судовому порядку, а їх кваліфікація та практичні навички дозволяють добиватися позитивних результатів у врегулюванні існуючих конфліктів.