Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 

Визнання

 

   
2013
  
   
 
Адвокатська фірма "Столичний адвокат" увійшла до ТОП-30 Кращих юридичних компаній України у сфері нерухомості згідно з результатами дослідження "Рейтинг юридичних компаній – 2013" проведеного всеукраїнським рейтинговим виданням "ГVардія".
   
 Керуючий партнер Адвокатської фірми Костянтин Рибачковський відзначений Подякою Асоціації адвокатів України за активну адвокатську діяльність, високий професіоналізм і вагомий особистий внесок у розвиток Асоціації адвокатів України.
   
2012
  
   
 Адвокатська фірма "Столичний адвокат" увійшла в число провідних юридичних компаній відповідно до результатів дослідження "50 провідних юридичних фірм України 2012 року".
   
 Адвокатська фірма "Столичний адвокат" увійшла в ТОП-20 рейтингу "50 найкрупніших угод" з проектом по правовому супроводу угод в галузі електроенергетики.
   
 Костянтин Рибачковський, керуючий партнер Адвокатської фірми, увійшов до числа провідних українських фахівців у сфері кримінального права згідно з дослідженням "Ukrainian Law Firms 2012".
   
 

Керуючий партнер Адвокатської фірми Костянтин Рибачковський став фіналістом "Юридичної премії 2012" в категорії "Кращий адвокат у кримінальних справах".

   
2011
  
   
 Київська міська кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури визнала керуючого партнера Костянтина Рибачковського кращим керівником адвокатського об'єднання.
   
  Керуючий партнер Адвокатської фірми "Столичний адвокат" Костянтин Рибачковський відзначений сертифікатом Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за збереження адвокатських традицій та високий професіоналізм. 
   
 Керуючий партнер Адвокатської фірми Костянтин Рибачковський відзначений подякою Асоціації адвокатів України за участь у I Щорічному форумі з кримінального права.
   
2010
  
   
 
За результатами дослідження "50 провідних юридичних фірм України" Адвокатська фірма "Столичний адвокат" увійшла в ТОП-12 рейтингу визнання юридичних фірм.
   
 Керуючий партнер АО "Столичний адвокат" Костянтин Рибачковський відзначений дипломом Спілки адвокатів України за вагомий внесок у захист прав і свобод людини, досягнення у професійній та громадській діяльності.