Пишіть нам:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.

Україна, 04050, м. Київ
вул. М.Пимоненка, 13,
Бізнес-центр "ФОРУМ",
корпус 8

/+380 44/
584-24-15
/+380 44/
332-35-51
/+380 67/
504-33-29

 

 

 

 

 

.

 

  

..........................................
 

 
   

 
   
..........................................
 
 

 

НОВИНИ

 

………………………………………………

 

 Дисконтна програма

………………………………………………

 

 ПРЕЗЕНТАЦІЇ

 

Типові помилки директора та головного бухгалтера на допиті при розслідуванні податкових злочинів (pdf)

………………………………………………

 

Відмова свідка від давання показань (pdf)

………………………………………………

 

Судові спори з податківцями (pdf)

………………………………………………

 

Податкові перевірки (pdf)

………………………………………………

 

Адміністративний арешт активів підприємства (pdf)

………………………………………………

 

Затримання за новим КПК (pdf)

 

            
 

Адвокатська фірма "Столичний адвокат" зайняла 12-е місце в рейтингу визнання юридичних фірм України

14.12.2010
Адвокатська фірма Столичний адвокат 

За результатами дослідження "50 провідних юридичних фірм України", проведеного виданням "Юридична практика", Адвокатська фірма "Столичний адвокат" зайняла 12-е місце в рейтингу визнання юридичних фірм.

Слід зазначити, що в Україні сьогодні працює декілька тисяч вітчизняних та іноземних юридичних компаній. Щоб визначити кращих серед них газета "Юридична практика" щорічно проводить дослідження даного ринку. У рейтингу "50 провідних юридичних фірм України" компанії оцінюються за різними показниками: дохід, кількість юристів, фінансова ефективність, кількість проведених крупних угод, рейтинг визнання, експертна оцінка.

Як показала практика "... один з найцінніших рейтингів - це рейтинг визнання колегами" (цитата з газети "Юридична практика" від 14.12.2010 року, де опубліковано результати дослідження). У такий рейтинг визнання входять юридичні компанії, визнані самими фахівцями з юридичного середовища. Визнання нашої Адвокатської фірми провідними українськими юристами дуже важливе для нас, так як ми розуміємо, що саме фахівці, які працюють в одній сфері, можуть об'єктивно оцінити своїх колег.

Довідка: видавничий холдинг "Юридична практика" є лідером українського ринку юридичних друкованих засобів масової інформації і включає в себе: газети "Юридическая практика" и "Судовий випуск - Юридична практика"; журнали "Український юрист", "Украинский адвокат", "The Ukranian Journal of Business Law"; інформаційні видання "Ukrainian Law Firms", "Юридические фирмы Украины" та "Правовой гид для топ-менеджера".